مدیریت برند

با کاوان اولین فردی باشید که از صحبت‌های حول برند خود در رسانه‌های اجتماعی با خبر شوید و با این قابلیت از سلامت برند خود در شبکه‌های اجتماعی اطمینان حاصل کنید. این پلتفرم احساسات کاربران شبکه‌های اجتماعی را در مورد محصولات شرکت‌ها بررسی می‌کند و شما را از تغییرات آن در طی زمان به سرعت مطلع می‌نماید. کاوان به شما کمک می‌کند تا جریان‌های موثر مستقیم و غیر مستقیم بر برند خود را شناسایی کنید. با آنالیز شبکه‌های اجتماعی می‌توانید پیامی که برند شما منتقل می‌کند را به وضوح ببینید و از همخوانی آن با پیامی که شما نیت منتقل کردن آن را دارید اطمینان حاصل نمایید.

مدیریت بحران

در مدیریت بحران پارامتر زمان بسیار کلیدی است و عامل اصلی موفقیت در مدیریت بحران، عملکرد به موقع شماست. در مرحله نخست، کاوان به شما کمک می‌کند تا بتوانید سیگنال‌‌های اولیه یک بحران بالقوه را دریافت کنید و در مرحله‌‌ی بعد بتوانید با کاوان موقعیت خود را در شرایط پیش‌رو تنظیم کنید. کاوان این قابلیت را دارد که به وسیله پلتفرم آن، بتوانید با هزینه بسیار کم، به سرعت خطرات موجود را دریافت کنید و برای مقابله با آن، ابتکار عمل داشته باشید.

تحلیل رقبا

کاوان به شما کمک می‌کند تا به صورت لحظه‌‌‌ای، رقبای خود را در فضای مجازی رصد کنید، از محصولات و فعالیت‌‌‌های آن‌‌‌ها با خبر شوید و کمپین‌‌‌های تبلیغاتی آن‌‌‌ها را مانیتور کنید. با استفاده از قابلیت تحلیل احساسات کاوان که از تکنولوژی یادگیری ماشین بهره گرفته است، می‌توانید احساسات کاربران را به برند مشتریانتان رصد کنید.

تحلیل اثربخشی کمپین های تبلیغاتی

در گذشته تبلیغات برند‌‌‌‌ها به تبلیغات محیطی و در نهایت به رسانه‌‌‌‌های چاپی محدود بوده است ولی در دنیای امروز بر کسی پوشیده نیست که تبلیغات در فضای دیجیتال می‌‌‌‌تواند موثر‌‌‌‌تر از تبلیغات محیطی عمل کند. علاوه بر تبلیغات در وبسایت‌‌‌‌ها، رسانه‌‌‌‌های اجتماعی همچون اینستاگرام، در فضای تبلیغات ایران حضور موثری دارند. اینفلوئنسرها هر کدام در بخش به‌خصوصی از جامعه موثر هستند و ما می‌‌‌‌توانیم به شما این قابلیت را بدهیم تا بتوانید اینفلوئنسرهای موثر بر جامعه‌‌‌‌ هدف خود را بیابید و از طریقشان پیام خود را به مشتریان بالقوه خود برسانید. کاوان به شما کمک می‌‌‌‌کند تا بتوانید در یک پلتفرم جامع، همه‌‌‌‌ رسانه‌‌‌‌های فارسی‌زبان را در فضای مجازی رصد کنید و بتوانید اثربخشی هر رسانه را در رابطه با برند خود اندازه‌‌‌‌گیری نمایید. کاوان به شما کمک می‌‌‌‌کند بتوانید علاوه بر آن که کمپین‌‌‌‌های تبلیغاتی خود را رصد می‌کنید، از کمپین‌‌‌‌های رقبا نیز مطلع گردید.