جستجو و تحلیل محتوای شبکه های اجتماعی، وب سایت ها، روزنامه ها و مجلات، رادیو و تلویزیون

محصول پایش و تحلیل رسانه های دیجیتال و سنتی

مهم ترین کارکرد کاوان، ارایه محصولی است که امکان رصد و پایش محتوای منتشر شده در رسانه های مختلف را فراهم می کند. در حال حاضر این ابزار، حجم وسیعی از کانال های تلگرام، اکانت های توییتر، پیج های اینستاگرام، وب سایت های فارسی، روزنامه ها و مجلات چاپی و همچنین کانال های رادیو و تلویزیون داخلی و خارجی را پوشش می دهد.

                   

در کنار امکانات جستجو و دسترسی به محتوای منتشر شده، کاوان ابزارهای متنوعی برای نمودارسازی و تبدیل داده ها به نمودارهای ویژوال فراهم می کند. این ابزارها همگی تعاملی هستند و امکان تحلیل کامل محتوا و استخراج دانش و بینش از محتوای پایش ها را فراهم می کند.

پایش هر آن چه نیاز دارید

با استفاده از کاوان و تعریف پایش دقیق خود (با استفاده از کوئری های پیشرفته روی کلیدواژه ها، ناشرین و موضوعات مد نظر خود) در لحظه به محتوای منتشر شده مرتبط در رسانه های اجتماعی تلگرام، توییتر، و اینستاگرام و وب سایت های مهم فارسی دسترسی پیدا می کند.

نمودارسازی و تحلیل یکپارچه محتوا

کاوان به شما این امکان را می دهد تا روی تمامی پایش های تعریف شده و محتوای مد نظر خود، بیش از ۱۰۰ نمودار کاملا منعطف و تعاملی رسم کنید. داشبورد و نمودارهای تحلیلی کاوان، بهترین ابزار برای تبدیل محتوای جمع آوری شده به دانش و بینش نهفته در آن هاست.

امکانات ویژه و ابزارهای تصمیم یار

در کنار ابزارهای پایه پایش و تحلیل محتوای رسانه های دیجیتال و سنتی، ابزارهای ویژه ای نیز توسط کاوان ارایه می شود که از آن جمله می توان به رصد تبلیغات شبکه های تبلیغات وب و موبایل (و در آینده نزدیک تبلیغات رادیو و تلویزیون) اشاره کرد. ضمن آن که ابزارهای تصمیم یار خاص مانند ابزار شناسایی جریان انتشار مطلب، ابزار هشدار خرید و فروش سهام بورس، و ابزار شناسایی اینفلوئنسرهای هر حوزه و هر رسانه اشاره کرد.

جستجو کنید